Lidia Ostrowska
lidka płasko
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Liceum Plastycznego w Poznaniu. Projektuje architekturę i wnętrza od kilkunastu lat, traktując swoje zamiłowania do tworzenia jako osobistą pasję życiową. Swoją wiedzę na bieżąco pogłębia uczestnicząc w licznych warsztatach, szkoleniach, targach oraz wernisażach. Lidia rozpoznaje indywidualne potrzeby podczas pierwszych rozmów z klientem i proponuje optymalne rozwiązania. Jako osoba kierująca projektem doradza najkorzystniejsze pod względem jakościowym, jak i ekonomicznym uzgodnienia materiałowe. Fascynacja malarstwem i sztuką, pięknymi przedmiotami stanowi silną bazę do kreślenia wyrafinowanych projektów.

Radek Ostrowski
radek płasko
Ekonomista po Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, którego pasją stał się DESIGN. Śledzi najnowsze trendy w branży aktywnie uczestnicząc w licznych warsztatach, targach i szkoleniach. Radek zarządza firmą, nawiązuje i podtrzymuje kontakty z kontrahentami, sprawuje kontrolę nad sprawami prawnymi i formalnymi.
Prowadzi inwestycje wykorzystując najnowsze narzędzia z zakresu zarządzania projektami. Dzięki procesowemu podejściu do projektów oraz zdobytemu doświadczeniu stosuje innowacyjne środki w zakresie aranżacji. Wykazuje się nietuzinkowością sposobu przeprowadzania inwestycji.